Day R Survival

Day R Survival mobil oyununda hayatta kalma deneyimi yaşayacaksınız.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 108.44 MB
  • Sürüm 1.608
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici TLT GEIMS, OOO
Day R Survival indir; Hem aksiyon hem de macera dolu anlar üzerine kurulan Day R Survival mobil oyununda hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Kıyamet sonrası yıkılmaya yüz tutmuş bir şehir içerisinde hayatta kalmaya çalışacağınız Day R Survival mobil oyununda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Hem aksiyon hem de macera dolu anlar üzerine kurulan Day R Survival mobil oyununda hayatta kalmaya çalışacaksınız. Nükleer bir savaştan sonra yıkılan dünyada hayatta kalıp kalamayacağınıza kendiniz karar verin. Radyasyon, açlık ve etrafınızdaki hastalıklar her yanınızı sarmış durumda olacak. Bu sebeple kendinizi güçlendirin, taktikler geliştirin ve ardından daha başarılı bir şekilde hayatınıza devam edin.

Yaşamınızı destekleyen kaynakları bularak daha güçlü olmaya özen gösterin. Yaşamanın yanı sıra aynı zamanda güvenliğiniz de son derece önemlidir. Kendinizi güçlendirin, taktiklerinizi artırın ve ardından başarılı bir şekilde ilerleme kat ederek oyunun kazananı olmaya yönelik hareket edin. Bütün ülkeyi geçmeli ve hayatta kalan aile üyelerini kurtarmalısınız. Araştırmalarınız doğrultusunda kıyametin sırrını açığa çıkarın ve 80’lerde SSCB’nin devasa bölgesinde bir yolculukta hatıralarınızı geri alın. Zor şartlar altında hayatta kalacağınıza inanıyorsanız Day R Survival mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Kıyametten sonra hayatta kalmak hiç de kolay olmayacak. Canavarlar, zombi, susuzluk, sayılamayan hastalıklar ve yaralanmalar, kana susamış düşmanlar ve dahası ile savaşmak zorundasınız. Tüm kaynaklarınızı oluşturun, silahlar, kıyafetler, taşıma araçları ve daha bir çok öge oyun içerisinde sizi bekliyor olacak. Düşman birliklerine karşı ne kadar güçlü olursanız o kadar çok ödül elde edersiniz. Açlık, zombi ve radyasyon size rahatlama şansı vermiyor. Bunların her biri yaşamınızı sonlandırmak için size saldıracaktır. Her bir oyun faktörünü göz önünde bulundurun, yaşamınızı destekleyecek oyun ögelerini ele geçirin ve ardında kazanan kişi olmaya hazır olun.

Mevsimlerin dönüşü, SSCB'nin dev haritası ve 2500'den fazla farklı kasaba gibi gerçekçi ortamlarda yer alacaksınız. Vahşi doğa içerisinde güvenecek kimseniz olmayacak, kendinizi güçlendirmeli, cesur olmalı ve hayatta kalmak için elinizden geleni yapmalısınız. Çok amaçlı, beceri kazanma, yüzlerce işçilik planı, çok fazla mühimmat oyun içerisinde keşfedilmeyi bekliyor. Nükleer sonrası SSCB'de hayatta kalmak hiç kolay değildir. Yenilgi hastalıkları, açlık ve düşmanlar gibi daha bir çok korkunç durum ile karşı karşıyasınız. Bu sebeple hayatta kalmak adına taktiksel bir şekilde ilerlemeye özen gösterin.

Oyunu tek başınıza oynamak istemezseniz çevrimiçi bir şekilde dahil olarak diğer oyunlar ile birlikte oynayabilirsiniz. Hazır olduğunuz her an savaşın, becerilerinizi artırın ve ardından yaşama kaynaklarını ele geçirin. Terk edilmiş evleri ve sığınakları keşfedin. Silahı bulun ve çeşitli malzemeler kullanarak nakliye yapın. Kimya ve fizik hakkında öğrendiğin her şeyi hatırlayın. Bunlar işinize yarayacaktır. Bu, hayatta kalan en gerçekçi oyundur. Özel yapı sayesinde hayatta kalma imkanlarını değerlendirerek ilerleyeceksiniz. Birbirinden farlı oyun modlarının her birini değerlendirin ve kendi tercihleriniz doğrultusunda ilerleme kat edin.

Day R Survival indir